KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

2014/2015 Öğretim Yılı “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu” 1.Toplantısı, Sayın Vali Yardımcımız Adnan KAYIK başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

 

     2014/2015 Öğretim Yılı “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu” 1.Toplantısı, Sayın Vali Yardımcımız Adnan KAYIK başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

     Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN’ in yaygın eğitimin önemini belirten konuşmalarının ardından toplantıya katılan kurum temsilcilerimiz sunumlarını gerçekleştirdi. Sunumların ardından Sayın Vali Yardımcımız Adnan KAYIK toplantının amacına yönelik konuşmalarını yaptılar ve komisyon çalışmasına geçildi.

 

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonuİl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318) 222 01 33/44 ESKİ MEM BİNASI 0(318) 224 61 04 0(318) 224 26 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.